Tiny (Vagoon) House’u Çekmek İçin Nasıl Bir Prosedür Gerekiyor?

Tiny (Vagoon) House’u Çekmek İçin Nasıl Bir Prosedür Gerekiyor?

 İlk defa Amerika’da ortaya çıkan Tiny House’lar  konsept tasarımlar ile birlikte Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlamıştır. Doğayla iç içe yapılardır. Kendi kendine yeter. Enerji üretmek için fosil yakıtları kullanmaz.

Güneş enerji panelleriyle enerjisini üretir. Kullanımı son derece basittir. Kullanıcılarına zorluk çıkartmaz. Ruhsatları olan plakalı yapılardır kara yollarında karavan niteliğindedir. Herhangi bir zorluk olmadan çekme işlemini yapabilirsiniz.

Bunun için BE sınıfı bir ehliyetinizin olması gerekmektedir. Doğayla iç içe yaşam olanağı sunan Tiny (Vagoon) House’lar şehirden uzakta dinlenebileceğiniz bir alan oluşturmanıza yardım eder. Tiny(Vagoon) House’lar 4×4 araçlarla çekilir. Vagoon House’u aldıktan sonra ehliyetiniz yoksa  veya araç konusunda sıkıntı yaşıyorsanız firmamız   nakliye işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Daha sonra oluşacak bir  nakliye işleminde  ise ücret ödemeniz gerekir.

Kara yollarında Tiny( Vagoon) House’u çekmek için öncelikle BE sınıfı ehliyetin yanında çeki demirinin takılı olması gerekmektedir. Aynı zamanda çeki demirinin gerekli işlemler dahilinde ruhsata işlenmesi gerekir. Tiny (Vagoon) House avantajlarıyla size konfor sunacaktır. Nakliye işlemleri için ise firmadan yardım alabilme şansınız her zaman vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir