Tiny House Garantisi Ne Kadardır?

Tiny House Garantisi Ne Kadardır?

Tiny House’lar yediden yetmişe bir ilgi odağı oluştur. İlk başlarda Amerika’da ortaya çıkan Tiny House’lar sonraları tüm dünyaya ve Türkiye’ye yayılmıştır. Yurt dışında Tiny House akımı olarak bilinen Tiny House’lar Boyut olarak 10 metrekare ile 40 metrekare arasında değişkenlik gösterir.

Tiny House herhangi bir imar yasasına tabii olmamaları onları araç niteliğinde göstermiştir. Karavan sıfatıyla istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Doğaseverlerin ilgisini çeken bu yapılar, hem paradan, hem enerjiden, hem de zamandan tasarruf sağlar. Kendi kendine yeter hiçbir altyapı çalışması gerektirmez.

Doğayla iç içe bir yaşam arıyorsanız size çok iyi gelecektir. Tiny House taşınması ise son derece basittir. Sahip olduğunuz dört çekerli bir araçla veya 4×4 aracınızla gitmek istediğiniz yere onu da götürebilirsiniz. Minimalist olarak zevkinize göre döşeyebileceğiniz konforlu yapılardır.

Zeminde işlem gerektirmez tek dezavantajı gider sıkıntısı olsa da kullanıcılar için bunca avantajdan sonra sıkıntı arz etmemektedir. Tiny House’ların içerdiği tüm yapılarıyla dingil kapasitesi aşılmadığı takdirde garanti süresi 2 yıldır. 5 Yılda malzeme garantisi verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir