Prefabrik Evleri Türkiye’nin Her Yerine Yapabiliyor Musunuz?

Prefabrik Evleri Türkiye’nin Her Yerine Yapabiliyor Musunuz?

Hızlı kurulum ve düşük maliyet avantajları sayesinde dünyada hızla yaygınlaşan prefabrik yapılar ülkemizdede sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Prefabrik evlerde diğer yapılar gibi ayrı bir uzmanlık alanı gerekmektedir. Bu sebeple tercih edilen firmaların mühendislik ve teknik donanımları önemlidir. Prefabrik ev almayı düşünen kişiler genellikle yerel firmalara hatta mühendislik firmaları dışında sadece çelik yapı imalatı yapan firmalar yönelmekte olduğunu görüyoruz. Fakat bunun yüksek maliyet ve yetersiz projelendirme ile sonuçlandırıldığını görüyoruz. Gelişen teknolojik şartlar ve düşük ulaşım maliyetleri ile Türkiye genelinde hizmet verilmesi mümkün olabilmektedir.

Şirketimiz Dünya genelinde üretim yapmakta olup Türkiye nin 81 iline prefabrik  ev kurulumu yapabilecek teknik altyapıya sahiptir. Prefabrik ev projelendirmelerinde  bölgenin iklim şartları ve kullanım amaçları değerlendirilerek kaliteli malzeme uygun fiyat prensibiyle hizmet vermektedir.

Prefabrik evler şiparisin verildiği bölgeye uygun olarak deprem dayanıklılık raporu , yangın dayanımı ve iklimlendirme projeleri yapılarak teslim edilir.

Firmamızın merkezi Ankara da olup Türkiye geneli anahtar teslim bir şekilde prefabrik ev ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Aklınıza takılan her türlü konu ile alakalı iletişim bölümünden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

                                                                                                  MAK Mühendislik Prefabrik 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir