Prefabrik Evler Sökülerek Başka Bir Yere Taşınabilir Mi?

Prefabrik Evler Sökülerek Başka Bir Yere Taşınabilir Mi?


    Prefabrik evlerin bu yaygınlaşmasının en önemli sebebi hızlı kurulum yapılabilmesidir. Bunun temel nedeni parçaların hazır halde inşaat alanına gelerek burda birleştirilmesidir. Bu sebeple uzman kurulum ekibi tarafından birleştirilen parçalar müşterilerin talebi doğrultusunda yeniden sökülerek farklı bir yere taşınabilir. Sıklıkla sorulan sorulardan olan prefabrik evler sökülerek başka bir yere taşınabilir mi sorusunun cevabı evettir.
Hayat şartları gereği bazen planladığımız gibi gitmeyebilir ve farklı şehirlerde yaşamamız gerekebilir. Bu sebeple birçok kişi tarafından hızlı kurulabilen ve modül ve prefabrik evler tercih edilebilmektedir.
    Prefabrik evler söküldükten sonra bazı parçalar zarar görebilir ve yerine yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir. Fakat bu fire oran yüzde 8-10 orasında değişmektedir.Bulunduğu yerden sökülerek başka bir yere kurulan prefabrik evin birleşme noktalarına dikkat edildikten ve malzeme yerleşimi, işçilik düzgün uygulandıktan sonra ilk prefabrik evden herhangi bir farkı olmayacaktır.
Fakat bu sökme ve yeniden kurum aşamalarında prefabrik ev sökme ve kurma konusunda tecrübeli ekiplerin çalışması uzun vadede doğabilecek sıkıntıları önleyecek ve konforlu bir ev keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

    Lakin satış konusunda birçok firmanın değinmediği bir husus bu taşıma işlemi için kendi firmaları hizmet vermemekle birlikte prefabrik ev sökümü ve taşıma süreçleri içindiğer firmalar yüksek istemektedir. Uzman kişiler tarafından yapılmayan bu işlemler uzun vadede güvenlik ve konfor sorunları oluşturabilmektedir. MAk prefabrik istendiği takdirdesadece kendi üretimi olan prefabrik evlerin sökümünde hizmet vermektedir. Farklı firmaların kurulum yaptığı prefabrik evlerin sökümü, taşınması ve kurulumu ilgili hizmet vermemektedir.

 

Firmamızın merkezi Ankara da olup Türkiye geneli anahtar teslim bir şekilde prefabrik ev ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Aklınıza takılan her türlü konu ile alakalı iletişim bölümünden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

                                                                                                  MAK Mühendislik Prefabrik 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir