2. El Prefabrik Ev ve Konteyner

2. El Prefabrik Ev ve Konteyner

    Birçok müşterimiz daha ucuz olması sebebiyle 2. El prefabrik evlere yönelmekte bununla alakalı bizede birçok soru gelmektedir. Prefabrik yapıların ortalama ömrü 40-50 yıl civarında olup birleşim sistemleri, malzeme kalitesi ve ömrü çevresel şartlara göre değişkenlik göstermektedir.

2. El Prefabrik Ev Tercih Edilmeli Midir?

Firma olarak 2. El Prefabrik ürünlerdeki dezanformasyonları bildiğimiz için biz önermemekteyiz.Birleşim yerlerindeki kullanıma bağlı oluşan sorunlar sökme takma işleminde sonra sağlıklı bir şekilde çalışmamaktadır.Buna ek olarak malzemelerin nakliye ve depolama süresinde zaman konusunda detaylı bilgi olmaması çelik akşamlarda korozyon tehlikesi yalıtım malzemelerinde güneş ve ısı etkenleri malzeme ömürlerini ciddi anlamda kısaltmaktadır. Bu sebeple 2.el olarak kurulan prefabrik evde yalıtım sorunları yaşanması muhtemeldir.

2. El Prefabrik Ev Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önermememize rağmen mevcut ekonomik sebeplerden dolayı alacak kullanıcılarımıza düşük m2 de bulunan bilindik markaların ürünlerini alanında uzman kişiler tarafından sökülmüş aynı kişiler tarafından kurulumu yapılacağı ürünleri seçebilirler.
Bu prefabrik evlerde sökme işlemi yapıldıktan sonra muhafaza edilen parçaların süresini ve güncel durumunu özellikle kontrol etmeleri gerekmektedir.

 

Firmamızın merkezi Ankara da olup Türkiye geneli anahtar teslim bir şekilde prefabrik ev ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Aklınıza takılan her türlü konu ile alakalı iletişim bölümünden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

                                                                                                  MAK Mühendislik Prefabrik 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir